Na co můžeme těšit v roce 2020?

Rok 2019 se chýlí ke konci a po celém světě vznikají diskuze na téma trendů roku nadcházejícího. My už víme, na co se můžete v roce 2020 těšit.

Důležitou roli bude hrát zejména praktičnost. Do obliby se dostávají menší byty a důraz je kladen na efektivní využití prostoru. Tradiční rozdělení bytu však již není pravidlem. Na své si přijdou milovníci otevřených prostorů. Stále častěji se setkáváme se spojenou kuchyní a obývacím pokojem. Skvělým pomocníkem zde budou tolik oblíbené paravány. Můžete si hrát s prostorem dle potřeby, získat potřebné soukromí a zároveň se pochlubit originální dekorací. Snadno se tak stanete vlastním bytovým architektem. 

 

A jak to bude s barvou roku?

Tou bude pro rok 2020 pastelově zelená. Působí velmi svěže a přirozeně. Zelená je jednou ze základních barev barevného spektra a je spojována s ekologií a environmentalismem. Přináší uklidnění a pomáhá načerpat novou energii a sílu. Správně použité pastelové odstíny vám pomohou s optickým zvětšením menších prostorů. Vedle nešlápnete ani s tlumenými odstíny žluté, modré či šedé barvy. Dodají místnostem šmrnc a skvěle se kombinují.

Všeobecný trend je tedy jasný. Tak načerpejte inspiraci a modernizujte bydlení s S-obrazy.cz.

 

 Obrázek článku