Prosím věnujte pozornost následujícímu upozornění! Dobou dodání uvedenou ve dnech jsou myšleny pracovní dny, tudíž víkendy a státní svátky NELZE do této dodací doby počítat.

Very Peri barva roku 2022

Nová barva roku 2022 Very Peri

Zcela nová barva ve fialovomodrém odstínu vás naplní klidem. Má symbolizovat komunikaci, naději a nové možnosti. V interiéru se skvěle bude vyjímat s umírněnými pastelovými tóny. Třeba dřevěný nábytek, béžová sedací souprava a obraz v barvě Very Peri bude příjemným oživením celé místnosti. Stačí pak tento odstín zopakovat na menší ploše v podobě svícnu, svíčky, povlaku dekoračního polštáře nebo koberečku pod konferenčním stolkem.

Tímto hravým odstínem modré barvy s podtóny červené získáte hravý a harmonický interiér, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Pokud tuto barvu zakomponujete do své pracovny nebo do pokoje svých školáků, přinese vám soustředění a podpoří vaši tvořivost. 

Ať již se vám tento odstín líbí, nebo ne, jistě stojí za zvážení, zda by příjemně nezměnil vzhled vašemu bydlení. Tento odstín je totiž nadčasový, elegantní a neagresivní, takže se vám jen tak neomrzí.

Tapety

167705 167483 149658

 

Obrazy

162680-3 161535-3 146835-1

Zpět do obchodu