Prosím věnujte pozornost následujícímu upozornění! Dobou dodání uvedenou ve dnech jsou myšleny pracovní dny, tudíž víkendy a státní svátky NELZE do této dodací doby počítat.

Proč vliesovou tapetu?

Viesové tapety na stěnu vstoupily na trh relativně nedávno a ihned si získaly velkou oblibu zákazníků. V čem jsou vliesové tapety lepší než ty ostatní?

Vyrábějí se z netkaných textilií, lisováním buničitých a syntetických vláken. Na rozdíl od papírových tapet nepohlcují vlhkost, a tudíž jsou pevné a tvarově i rozměrově stabilní. Mezi největší přednost patří bezesporu jejich prodyšnost vzduchu a vodní páry. Nemusíte se tak bát tolik nepříjemné a nebezpečné plísně. Jsou nejen krásnou dekorací, ale i výbornou tepelnou a zvukovou izolací. Rovněž efektně překryjí mikrotrhlinky v omítce. Hodí se téměř do každého interiéru a díky své zdravotní nezávadnosti jsou skvělé i do dětského pokojíku či do ložnice. Nespornou výhodou vliesových tapet je stálost barev, a to i při vystavení přímému slunci.

Zcela jistě oceníte jejich snadnou aplikaci, tzv. lepení za sucha, kdy se lepidlo nanáší přímo na stěnu, nikoliv na tapetu, jako tomu je u papírových tapet. S tím je úzce spojeno i případné odstranění tapety, kdy suchou vliesovou tapetu snadno stáhnete ze stěny bezezbytku. Podrobné informace o lepení vliesových tapet si můžete přečíst zde.

               vlies 2_1

 Pokud ještě váháte, jakou tapetu zvolit, jistě vás přesvědčí široká paleta motivů a nejrůznějších vzorů vliesových tapet. Skutečně je z čeho vybírat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení